בניה בעליית גג

בנייה בעליית הגג – לשנות את עליית הגג מהקצה אל הקצה

הרבה בעלי בתים פרטיים משקיעים בכל חלקי הבית אך מזניחים את עליית הגג. ברוב המקרים ההזנחה אינה נובעת מחוסר רצון להשקיע, אלא פשוט מפני שאותם בעלי בתים לא מודעים לפוטנציאל העצום שיש לאותו חלל שנמצא בקצה הבית.

עם המגע הנכון יכולה עליית הגג להפוך למקום מזמין – מקום שניתן לעבוד בו בשקט, לאחסן חפצים, להפוך לחדר שינה שמנותק מכל חלקי הבית ואפילו לארח, כל זאת ללא השקעה כספית גבוהה.

לבחור באנשי מקצוע מנוסים ומיומנים שעובדים בשיתוף פעולה

הגדלת השטח של המבנה מעלה את ערכו בצורה משמעותית, כמובן שכדי לקבל תוצאה טובה יש לפנות אל בעלי מקצוע מנוסים שיוצרים יחד צוות מקצועי שמספק מענה מלא.

 צוות מקצועי יכלול: אדריכלים, מעצבי פנים, חשמלאים, אינסטלטורים ובעלי מקצוע שמתמחים בחומרים מגוונים ויודעים כיצד לבחור את החומרים הטובים ביותר. בעלי בתים רבים שגילו את הפוטנציאל של עליית הגג מחליטים להקים בה גם גן מעוצב. כדי לעשות זאת צריך צוות 

העובדים לכלול גם גננים מקצועיים.

פיתוחי חותם מפיחים אנרגיות חדשות בעליית הגג שלכם

שיתופי הפעולה שלנו בחברת פיתוחי חותם מתבצעים עם בעלי מקצוע שמתמחים בתחומים שונים כאשר כל אחד מבצע את חלקו בצורה הטובה ביותר, כך אנו מצליחים לספק מענה מלא לכל לקוחותינו שמונים לקוחות פרטיים ולקוחות עסקיים.

הידע התכנוני שצברנו מאפשר לנו להתאים את עיצוב עליית הגג לעיצוב הבית ולהפיח בחלל הנוסף אנרגיות חדשות. כמובן שאנו עובדים בהתאם לכל כללי הבטיחות, זמינים ומבצעים את העבודה בזמן קצר.

אתם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל מענה מלא עבור כל בקשה. לא תאמינו כמה ניתן להפיק מעליית הגג שלכם.