בניה קונבנציונלית

בנייה קונבנציונלית – אחת משיטות הבנייה הפופולאריות ביותר

הבנייה הקונבנציונאלית היא אחת משיטות הבנייה הנפוצות ביותר בימינו. השיטה מתבססת על עבודה עם בטון מזוין. חומר זה מיוצר על ידי שילוב בטון עם רשתות פלדה, מוטות פלדה או חומרים אלסטיים אחרים. השילוב יוצר חומר מאוד חזק שמתאים לבניית מבנים בכל הגדלים. נוסף על הבטון המזוין משתמשים בפלדה חזקה.

באילו חומרים נוספים משתמשים כדי לבנות מבנים לפי שיטת הבנייה הקונבנציונאלית?

כאשר עובדים לפי שיטת הבנייה הקונבנציונאלית מביאים את כל חומרי הבנייה לאתר ותהליך הבנייה מבוצע במהירות המרבית. אנו בפיתוחי חותם עובדים עם ספקי חומרי הבניין הגדולים ביותר בכל חלקי הארץ ומבטיחים שינוע ואספקת חומרים במהירות מרבית אל האתר תוך תיאום אופטימלי עם מנהל העבודה בשטח. עבודת הבנייה כוללת: חפירה של יסודות, הרכבה של יציקות בטון, הרכבה של טפסנות (תבניות אליהן מוכנס הבטון) ותבניות עץ. ביצוע עבודות אלו ותכנית העבודה כפופה תמיד לאישור מהנדס העבודה של חברת פיתוחי חותם או למהנדס קונסטרוקטור מטעם הלקוח. בכל שלב בבנייה מגיע מהנדס מטעם החברה לבדוק ולאשר שלב זה. כל הקירות נבנים בבלוקים שהוסכמו מראש (איטונג, בלוק שחור, פלטות בטון וכו’… )

חסרונות ויתרונות הבנייה הקונבנציונלית

חיסרון משמעותי של שיטת הבנייה הקונבנציונאלית הוא שהיא איטית יותר ביחס לשיטת הבנייה המודרנית ולכן שכר העבודה הוא יקר יותר).

אך לשיטה זאת קיימים מספר יתרונות  – עלויות חומרי הבנייה זולים יותר בהשוואה לשיטות בנייה מסוגים אחרים משום שחומרי הגלם הם בעיקר חול ומלט – חומרים שקיימים בארץ בשפע ונמכרים במחירים משתלמים ( מאזן את עלות שכר העבודה ויוצר עלות שווה לעלות הבנייה בשיטה המודרנית).

כמו כן, תהליך תכנון הקונסטרוקציה מהיר יותר ולכן זול יותר. הבנייה מתאפיינת בגמישות יחסית – אפשר לשנות אותה באמצע הפרויקט, לשלב קירות גבס וניתן לשלב בין החומרים הקבועים ובין חומרים נוספים ולקבל תוצאות ייחודיות. נוסף על כך, השיטה פשוטה ביחס לשיטות בנייה אחרות.

לבנות בהתאם לשיטת הבנייה הקונבנציונלית

אם אתם מעוניינים לבנות מבנה לפי שיטת הבנייה הקונבנציונאלית אתם מוזמנים לצור קשר ולקבל שירות איכותי.

כל עובדי החברה הינם בעלי ניסיון עשיר בבנייה בשיטה זו, אנו עובדים עם בעלי מקצוע מהשורה הראשונה – ביניהם מעצבי פנים ואדריכלים מקצועיים, מספקים שירותים ללקוחות פרטיים ועסקיים, משתמשים בחומרים איכותיים ומעניקים ללקוחותינו שירות מקצועי ויחס אישי לאורך כל התהליך.