פיתוח חוץ

פיתוח חצר וגינה

הקמה של גינה חדשה ועיצובה, או עיצוב גינה קיימת הוא פרויקט המיועד לביצוע אך ורק על ידי אדם או חברה אשר מומחים בתחום זה. לא כל אחד יודע כיצד צריך או מומלץ לבצע הקמת גינות ממש מההתחלה וישנם לא מעט דברים שצריך להקפיד עליהם על מנת לוודא שהגינה החדשה תוקם באופן יעיל ונכון ואפשר יהיה לעשות בה שימוש. בנוסף לכך ישנם לא מעט סוגים של גינות וצריך להיות בקיא מאד בתחום של הקמת גינות על מנת לדעת איזה סוג של גינה יתאים בכל מצב ובכל מקום.

כאשר מתבצע תהליך של הקמת גינות צריך להתאזר בסבלנות ולבצע את התהליך על פי שלבים מסוימים שכל אחד צריך להגיע אחרי קודמו. כך למשל יש צורך בהכנת הבסיס עוד בטרם תונח הקרקע של הגינה, צריך לבדוק איך תתבצע ההשקיה של הגינה וצריך להחליט אילו גידולים יהיו בגינה כדי להחליט על סוג הדשן והחומרים שיעודדו את הגדילה והצמיחה. את כל אלה יידע מי שיש לו ניסיון רב בתחום הגינות. עיצוב גינות דורש תשומת לב לפרטים הקטנים בכדי לקבל גינה בעלת נראות טובה.

 

מתי מבצעים הקמת גינות?

הקמה של גינה חדשה או עיצוב גינה נדרשת כאשר מתחיל שלב האכלוס של בניין או בית פרטי חדש שזה עתה הסתיימה הבנייה שלו, כאשר מוקמת גינה ציבורית חדשה יש מאין בלב שכונת מגורים או כאשר אדם מסוים מחליט לשפץ ולשנות את העיצוב של החצר שלו ולהקים גינה חדשה. בכל מקרה כזה מומלץ להסתייע בחברה המתמחה במתן שירות של הקמת גינות ובכך להבטיח את הצלחתה מעל למצופה של משימת הקמת הגינה. עובדי חברה זו יוכלו לסייע ללקוח ולהמליץ לו על סוג הגינה שתתאים לו וגם על סוגי הגידולים שיהיה כדאי לו לגדל.