בניית דקים

פיתוחי חותם גגות איכות בונה ומתחזקת גגות פרטיים ומתועשים, פרגולות עץ ואלומיניום ועליות גג.

אנחנו מתמחים בהתקנה ותיקון של כל סוגי הגגות,
לרבות גגות רעפים. באיטום גגות בטון, החלפה ותיקון של ארגזי רוח ובבידוד תרמי לגגות.
בנוסף, אנו מעניקים מגוון שירותי ערך מוסף כגון,
פינוי אסבסט ושיקום תקרות רביץ.
אחד השירותים הייחודיים שאנו מציעים הוא שיפוץ והרחבה של עליות גג.

באמצעות הפיכת עליית הגג מחלל בלתי מנוצל לחדר מגורים, אירוח, עבודה או אחסון, גדל שטח הבית בהשקעה נמוכה וערכו עולה.
לצד העבודה עם לקוחות פרטיים ועסקיים, אנחנו מקיימים שיתופי פעולה מקצועיים עם אדריכלים ומעצבי פנים.
הפעילות המשותפת מאפשרת לנו להעמיד את שירותיהם לרשות לקו
חותינו ומקנה לנו ידע תכנוני רב,המבטיח התאמה מרבית של הפתרונות לאופיו העיצובי של הבית.

אנחנו מקפידים לעבוד עם אנשי המקצוע הטובים ביותר,
להשתמש בחומרים מעולים ולפעול בהתאם לכללי בטיחות מחמירים.

הצוות שלנו ערוך לספק מענה מהיר לכל פנייה ומחויב לזמני טיפול קצרים ולעלויות משתלמות.

בניית דקים במרכז

בניית דק במרכז מבוקשת על ידי אנשים רבים בעלי חצר או גג. חברת פיתוחי חותם המתמחה בפיתוחי חוץ תספק לכם שירותי בניית דקים מעץ בסטנדרטים גבוהים ביותר של איכות ועם התאמה מאלה לתנאי השטח, סגנון מבוקש והעדפות אישיות. החברה גובה עבור בניית דק מחיר משתלם ואטרקטיבי במיוחד.

היתרונות בהתקנת דק

בעשור האחרון בניית דקים בגינות וחצרות במרכז הפכה לפופולארית ומבוקשת ביותר, וזאת בזכות מספר יתרונות מהותיים שיש למוצרי חוץ אלו לספק:

 • חזות הדק – החזות הטבעית, המעוצבת, האלגנטית והיפה של הדקים משתלבת נפלא עם צמחייה טבעית, ועם חצרות וגינות בשלל סגנונות.
 • מגוון סגנונות עיצוב – דקים מעץ מוצעים בשלל סגנונות עיצוב הנוצרים על ידי סוגים שונים של עצים עם גוונים וטקסטורות, צביעת הדקים בגוונים שונים, עובי הקורות ואופן הנחתן.
 • קישור בין חלל פנימי וחיצוני – דקים מעניקים קישור מעולה, יעיל ונוח בין המתחם הפנימי למתחם החיצוני של הבית.
 • התאמה אישית – ניתן לתכנן דק בהתאמה אישית לצרכים שונים, בין היתר מבחינת גודלו, צורתו, סגנונו, צבעיו ועומסי המשקל בהם הוא יכול לעמוד.
 • שלל יעדים – דקים מעץ יכולים לשמש למגוון צרכים ויעדים, בין היתר עבור צורכי הסבה ואירוח, לשבילים, למתחם בטוח ונוח סביב בריכות, כפינת משחקים או אוכל ועוד.
 • פתרונות הסבה יעילים – דקים משדרגים כל חצר בה הם מותקנים ומעניקים פתרונות איכותיים, יעילים ואסטטיים לצורכי הסבה ואירוח. בין היתר, על גבי הדקים ניתן להציב סוגים שונים של רהיטים, כסאות, שולחנות, ספות ועוד.
 • תחליף לתחזוקת והשקיית גינה – רבים מבעלי החצרות במרכז, פרטיים ועסקיים, מוצאים את עצמם ללא פנאי ומשאבים לתחזוקת צמחייה מטופחת בחצר. לכך יש להוסיף את העלות הגבוהה של השקיה, המובילה לחיפוש פתרונות אלטרנטיביים ובראשם דקים מעץ.
 • עלות התקנה – לעומת פתרונות ריצוף אחרים, בניית דק בגינה מעניקה פתרון ריצוף חוץ זול ומשתלם.
 • הליך יחסית פשוט – עם חברה מקצועית התקנת דקים כרוכה בהליך יחסית פשוט, שבדרך כלל אינו נדרש בשינוי מהותי של תשתיות או פני השטח. יחד עם זאת חשוב לבצע הליך זה באופן מדויק עם תכנון מקדים ועבודה על פי שלבים מוסדרים.
 • עמידות לאורך זמן – דק עץ שנבנה באופן איכותי ושמקפידים על צורכי תחזוקתו השוטפת, יכול לשרת אתכם למשך תקופה ממושכת ביותר.

דקים מסוגים שונים של עץ

יש לדעת כי בניית דק מעץ אפשרית מסוגים רבים ושונים של עצים, מעצים טבעיים ועד לסינטטיים, כאשר לכל חומר גלם יש תכונות ייחודיות משלו. בין סוגי עץ היותר מבוקשים עבור בניית דקים ניתן למצוא דקים מאורן ומאיפאה:

 • דק אורן – עץ קל לעיבוד בעל עמידות גבוהה בעומסי משקל ופגעי מזג אוויר, ועלות יחסית נמוכה. יחד עם זאת לדקים יש לבחור בקורות אורן שעברו חיטוי המגן עליהן מפני פגעי מזג אוויר ומזיקים שונים. כמו כן, דק מאורן נדרש בשימון כל חצי שנה.
 • דק איפאה – עץ מבוקש לבניית דקים בזכות חזותו המרשימה והיוקרתית. מדובר בעץ טרופי גבוה בעל גוון חום עמוק ומרקם חלק, הניחן בעמידות גבוהה בפני מזיקים ושאינו נדרש בחיטוי. בנוסף, תחזוקתו נדרשת רק במריחת שמן ייעודי לדקים פעם אחת בשנה.

התקנה מקצועית של דקים

בכדי לזכות בדק אסטטי, יציב ועמיד, חשוב לבצע עבודות אלו עם גורם מקצועי, מנוסה ואמין. חברתנו אמונה על בניית דק עם הליך יסודי המורכב ממספר שלבי יסוד. התהליך מתחיל בתכנון מדויק ומפורט של הדק הבוחן את ייעודו ותנאי הסביבה. על פי נתונים אלו ייבחר סוג העץ לדק ויתוכננו גודלו וצורתו. בהמשך, בעבודות עצמן יש להקפיד על יישור הקרקע, הכנה של יסודות, הסדרת מערכת ניקוז ולבסוף הנחה מדויקת של קורות יסוד ושל הדק עצמו.