גגות איסכורית

גגות איסכורית – מה זה איסכורית ומהן התכונות שלה?

איסכורית פשוטה היא פח גלי בלי בידוד שנחשב לפתרון מתקדם לקירוי, הקשחה וכיסוי של מבנים באמצעות לוחות מפלדה.

בעזרת האיסכורית ניתן לסכך קירות ומשטחי גגות, להתקין מחיצות, להתקין רצפות, לבנות גדרות שמקיפות אתרי בנייה, לבנות גגות קלי משקל באופן יחסי, להעביר עומסים לחלקים שונים של המבנה, לשפר את המראה של המבנה, לשפר את הבטיחות וכפי שציינו – להקשיח מבנים.

לאיסכורית הפשוטה יש יתרונות רבים נוספים ביניהם: מחיר נמוך באופן יחסי, משקל נמוך, עמידות בפני מזג האוויר, עמידות מפני שבירה, התקנה מהירה ותחזוקה קלה. נוסף על האיסכורית הפשוטה ניתן להשתמש באיסכורית מבודדת שמתאפיינת ביתרונות של איסכורית פשוטה ומספקת בידוד איכותי. במידה שמשתמשים באיסכורית יש לוודא שהיא מחזיקה בתקן ישראלי 1508.

איסכורית מבודדת – סוגים שונים של איסכורית

האיסכורית המבודדת יכולה להכיל מגוון חומרי בידוד כאשר כל חומר מתאפיין בתכונות שונות. בין הסוגים השונים של האיסכורית המבודדת ניתן למצוא: לוחות איסכורית שממולאים בצמר סלעים דחוס. צמר הסלעים הדחוס עמיד בפני טמפרטורות גבוהות ומספק בידוד למבנים חסיני אש.

כמו כן, ניתן למצוא איסכורית שעשויה מלוחות שביניהן קלקר. איסכורית זו מתאימה למבנים בהם חשוב לשלוט על הטמפרטורות ולחסוך בעלויות.

על גגות ובידוד טמפרטורה ורעשים

ברוב המקרים יהיו גגות איסכורית עשויים ממתכת או ברזל מגלוון כשאל אחד מהחומרים הללו מוצמדים לוחות איסכורית בעזרת ברגים עמידים בפני רטיבות. כאשר מדובר על גגות כדאי מאוד להשתמש באיסכורית מבודדת ששומרת על הטמפרטורה בחלל ומבודדת רעשים.

 

אם אתם מעוניינים לבנות גגות מאיסכורית תוכלו לפנות אל החברה שלנו – פיתוחי חותם ולקבל שירות מקצועי מאנשי מקצוע מנוסים ומיומנים. גגות איסכורית יגנו עליכם מפני החום והקור ויאפשרו לכם ליהנות משקט ושלווה בבית.