עליות גג

יש לכם עליית גג ללא שימוש? למה אתם מחכים? במקום לתת לשטח הזה להתבזבז ולצבור אבק, אנחנו בפיתוחי חותם נעזור לכם לנצל את החלל ואת זכויות הבנייה, וליצור מעליית הגג חדר נוסף או אפילו אזור שלם שיוכל לשמש לכל מטרה – חדר שינה נוסף, יחידת הורים, משרד ביתי, חדר משחקים ואפילו יחידת אירוח להשכרה. עם עליית גג משופצת ומותאמת למגורים ולהשכרה תוכלו להעלות את ערך הנכס בקלות ובהשקעה צנועה יחסית.

לנו בפיתוחי חותם יש ניסיון רב בבנייה ובשיפוץ של עליות גג, תוך ניצול נכון וחכם של המרחב הקיים ועמידה בכללי האיכות והבטיחות המחמירים ביותר. אנו משתמשים בחומרי הגלם וכלי העבודה האיכותיים ביותר ובשיטות בנייה חדשות, מתקדמות וידידותיות לסביבה. הצוות שלנו מיומן, מנוסה ומקצועי, ולכן אנחנו תמיד עומדים בחזית בניית עליות הגג בארץ.

כל הסיבות להשקיע בעליית גג

לרוב בניית עליית גג נעשית משתי סיבות עיקריות: כדי להשביח את הנכס לפני מכירה או בגלל הצורך בחדר נוסף עבור דיירי הבית. כך, במקום לבזבז זמן יקר ואנרגיה על חיפוש בית חדש וגדול יותר, אפשר פשוט להגדיל את הבית הנוכחי באמצעות שיפוץ עליית הגג והפיכתה לחדר מגורים.

בשנים האחרונות, עם העלייה בפופולריות של פלטפורמות להשכרה לטווח קצר כמו Airbnb ודומיהן, בעלי בתים רבים משתמשים בעליית הגג כיחידת אירוח והופכים אותה למקור הכנסה נוסף ומשתלם במיוחד.  לכן, אנו מקפידים כי עליית הגג שלכם תהיה לא פחות ממושלמת.

דברים שכדאי לדעת לפני שבונים עליית גג

בניית עליית גג מצריכה תכנון מוקפד, משלב התוכנית האדריכלית, עד איטום הגג, בידודו והתאמתו לכל מזג אוויר ועד עיצוב הפנים, הוספת חלון, תכנון התאורה, נקודות החשמל, האינסטלציה והגישה לעליית הגג. בידוד עליית הגג הוא היבט חשוב במיוחד מכיוון שרק בידוד מקצועי ואיכותי יבטיח את עמידות החדר בתנאים משתנים כמו חום, קור, גשם, לחות ועוד. בידוד משמש גם כמחסום מפני רעש. בעקבות צפיפות הבנייה הקיימת בארץ, לא פעם יוצא לכם לשמוע את מה שמתרחש אצל השכנים ויצמצם בצורה משמעותית את החשיפה לרעשי החוץ.

השלב הראשון יהיה להגדיר מראש את הייעוד של עליית הגג המתוכננת ולמה היא הולכת לשמש. לאחריו יש לבחור בבעלי המקצוע הטובים ביותר שיוכלו להוציא את החזון שלכם לפועל. כאן אנחנו נכנסים לתמונה.

הידע התכנוני והביצועי שצברנו במשך השנים מאפשר לנו להתאים את עיצוב עליית הגג לעיצוב הבית ולהפיח בחלל הנוסף אנרגיות חדשות. כמובן שיש לנו את כל האישורים והרישיונות הנדרשים, ניסיון עשיר והמלצות מלקוחות, הן פרטיים והן עסקיים. כמו כן, אנחנו עובדים בהתאם לכל כללי הבטיחות, זמינים ומבצעים את העבודה בזמן קצר ובמחירים נוחים.

כמו כן, כדי לספק מענה מלא לכל שלבי התכנון והשיפוץ של עליית הגג אנחנו עובדים בשיתוף פעולה עם בעלי מקצוע מתחומים שונים, בהם אדריכלים, מעצבי פנים, חשמלאים, אינסטלטורים ועוד, המבצעים את חלקם בצורה הטובה ביותר כדי להשיג תוצאה מושלמת, הן מבחינה אסתטית והן בטיחותית.

 

אתם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל מענה מלא עבור כל בקשה. לא תאמינו כמה ניתן להפיק מעליית הגג שלכם.

בנייה בעליית גג


תוספת בנייה על גגות

 

לצפייה בגלריית עליות גג >>

משרד ביתי בעליית גג