עליות גג

יש לכם חלל עליית גג ועדיין לא ניצלתם אותו? למה אתם מחכים? במקום לתת לכל השטח הזה להתבזבז ולצבור אבק, אנחנו בפיתוחי חותם נעזור לכם לנצל את החלל וזכויות הבנייה שיש לכם, עם חדר נוסף ואזור שלם אותו תוכלו לייעד לכל דבר שתרצו! הגיע הזמן שתגדילו ותשביחו את הבית שלכם.  

למה להתחיל לחפש נכס אחר, לבזבז זמן יקר, משאבים ואנרגיה בחיפוש אחר בית עם חדר אחד נוסף, כשאתם יכולים לנצל ולהגדיל את הבית שיש לכם כבר עכשיו? לנו בפיתוחי חותם, יש ניסיון עצום בבניית עליות גג, תוך הקפדה על סטנדרטים מחמירים, ניצול נכון וחכם של המרחב הקיים, ובניה בצורה האיכותית והבטיחותית ביותר.

בניית עליית גג

לרוב, בניית עליית גג נעשית מהסיבות הבאות: השבחת הבית לפני מכירתו או הצורך בחדר נוסף עבור דיירי הבית. לכן, אנו מקפידים כי עליית הגג שלכם תהיה לא פחות ממושלמת. על מנת להגיע לתוצאה אותה אתם רוצים להשיג, אנו עושים שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר, כלי עבודה וטכניקות חדשות ומתקדמות. הצוות שלנו מיומן, מודע ומוכשר לכל החידושים בתחום, ולכן אנו תמיד עומדים בחזית בניית עליות הגג בארץ.

דברים שכדאי לדעת לפני שבונים עליית גג

בניית חדר נוסף על הגג מצריך תכנון מוקפד. החל מתכנית אדריכלית, דרך איטומים ועד לעיצוב.  לכן, חשוב מאוד להבין מה אתם רוצים להשיג מבניית החדר הנוסף ולמה הוא הולך לשמש אתכם.

לאחר שלב התכנון המוקדם, יש לבחור בבעלי המקצוע הטובים ביותר שיוכלו להוציא את החזון שלכם לפועל. כאן אנחנו נכנסים לתמונה.

כיצד משפיע האקלים על החדר החדש?

ברגע שבונים חדר על הגג, חשוב מאוד לקחת בחשבון את האקלים, החום והקור. לכן, יש לוודא כי את נושא הבידוד מאירים בזרקור, לא מעגלים פינות ומשתמשים אך ורק בחומרים האיכותיים ביותר, כאלו שיבטיחו את עמידות החדר בתנאים משתנים כמו חום, קור, גשם, לחות ועוד.

הבידוד משמש גם כמחסום מפני רעש. בעקבות צפיפות הבנייה הקיימת בארץ, לא פעם יוצא לכם לשמוע את מה שמתרחש אצל השכנים. מכיוון שאינכם מעוניינים בכל אותם רעשים שמגיעים מבחוץ, בידוד איכותי יצמצם בצורה משמעותית את הסיכון בלהיות חשופים לרעשים לא רצויים.

איך תדעו שאתם עובדים עם האנשים הנכונים?

ברגע שהחלטתם לצאת לדרך עם בנייה או שיפוץ עליית גג, אסור לכם בשום פנים ואופן להתפשר על הקבלנים אותם תשכרו לבצע את הפרויקט עבורכם. בניית עליית גג חייבת להתבצע בצורה מושלמת, גם מבחינת אסתטיקה ובעיקר מבחינת בטיחות.

בדקו היטב כי לאותם קבלנים יש את כל האישורים, הרשיונות, הניסיון וגם ההמלצות הנדרשים לביצוע הפרויקט. לנו בפיתוחי חותם יש את כל הקבלות הנדרשות, ואנו מתחייבים לבצע את העבודה בצורה הכי בטיחותית ואיכותית ובסטנדרט השירות הגבוה ביותר הקיים.

בנייה בעליית הגג – לשנות את עליית הגג מהקצה אל הקצה

הרבה בעלי בתים פרטיים משקיעים בכל חלקי הבית אך מזניחים את עליית הגג. ברוב המקרים ההזנחה אינה נובעת מחוסר רצון להשקיע, אלא פשוט מפני שאותם בעלי בתים לא מודעים לפוטנציאל העצום שיש לאותו חלל שנמצא בקצה הבית.

עם המגע הנכון יכולה עליית הגג להפוך למקום מזמין – מקום שניתן לעבוד בו בשקט, לאחסן חפצים, להפוך לחדר שינה שמנותק מכל חלקי הבית ואפילו לארח, כל זאת ללא השקעה כספית גבוהה.

לבחור באנשי מקצוע מנוסים ומיומנים שעובדים בשיתוף פעולה

הגדלת השטח של המבנה מעלה את ערכו בצורה משמעותית, כמובן שכדי לקבל תוצאה טובה יש לפנות אל בעלי מקצוע מנוסים שיוצרים יחד צוות מקצועי שמספק מענה מלא.

 צוות מקצועי יכלול: אדריכלים, מעצבי פנים, חשמלאים, אינסטלטורים ובעלי מקצוע שמתמחים בחומרים מגוונים ויודעים כיצד לבחור את החומרים הטובים ביותר. בעלי בתים רבים שגילו את הפוטנציאל של עליית הגג מחליטים להקים בה גם גן מעוצב. כדי לעשות זאת צריך צוות העובדים לכלול גם גננים מקצועיים.

פיתוחי חותם מפיחים אנרגיות חדשות בעליית הגג שלכם

שיתופי הפעולה שלנו בחברת פיתוחי חותם מתבצעים עם בעלי מקצוע שמתמחים בתחומים שונים כאשר כל אחד מבצע את חלקו בצורה הטובה ביותר, כך אנו מצליחים לספק מענה מלא לכל לקוחותינו שמונים לקוחות פרטיים ולקוחות עסקיים.

הידע התכנוני שצברנו מאפשר לנו להתאים את עיצוב עליית הגג לעיצוב הבית ולהפיח בחלל הנוסף אנרגיות חדשות. כמובן שאנו עובדים בהתאם לכל כללי הבטיחות, זמינים ומבצעים את העבודה בזמן קצר.

אתם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל מענה מלא עבור כל בקשה. לא תאמינו כמה ניתן להפיק מעליית הגג שלכם.