תוספת בנייה על גגות

תוספות בנייה על גגות – לנצל את הגג כמו שצריך

את היתרונות הרבים של תוספות בנייה על גגות גילו בעלי בתים פרטיים בשנים האחרונות, ואכן, בנייה זו הפכה להיות פופולארית ביותר.

אחת הסיבות לפופולאריות של תוספות הבנייה היא עליית מחירי הנדל"ן שהגיעו לממדים בלתי הגיוניים ואף הובילו לכך שצעירים רבים ומשפחות צעירות מחליטים להישאר בבית ההורים עד שיוכלו לאפשר לעצמם מקום משלהם. ההורים שכמובן רוצים לעזור לצעירים משקיעים בתוספות הבנייה ומקלים על חייהם. כמו כן, בוחרים בעלי בתים רבים לבנות קומה נוספת על הגג למטרת השקעה ע"י השכרתה או כחדר נפרד עבור הצעירים המתבגרים בכדי לאפשר להם ליהנות מהפרטיות שכה נחוצה להם בשנים אלו.

תוספות הבניה מעלות את שווי הנכס

סיבות נוספות לעלייה בביקוש אחר תוספות הבנייה הן הרצון להשכיר את הבית או את הגג. בחלק מהמקרים מחליטים בעלי הבית למכור את הנכס. לא משנה מהי ההחלטה – היתרון של הבנייה הוא הפער המשמעותי בין העלייה בערכו של הנכס לעומת מחיר ההשקעה הנמוך יחסית בבניית התוספת.

מעוניינים להתחיל בבנייה? צרו קשר!

חברת "פיתוחי חותם" מתמחה בין היתר בתוספות בנייה על גגות. הלקוחות שלנו נהנים מעבודה איכותית ומחושבת שיורדת עד הפרטים הקטנים ביותר עד לקבלת מפתח.

אנו מבצעים את כל עבודות הבנייה כולל כל עבודות הגמר, סנטריה, עבודות חשמל, ריצוף, אינסטלציה, חלונות ודלתות. אנו עובדים בשיתוף פעולה עם בעלי מקצוע מהשורה הראשונה ע"פ תכנית אדריכלית המסופקת ע"י החברה ובפיקוח מהנדס ומקפידים על כל כללי הבטיחות. העמידה בלוח הזמנים, היצירתיות, המחירים ההוגנים והניסיון הרב שצברנו מאפשרים לנו להפוך את החלום של כל לקוח למציאות.

אתם מוזמנים לקבל מידע נוסף, לשאול שאלות או להזמין אותנו לפגישת ייעוץ חינם.

נשמח לסייע לכם לשפר את מראה הבית ולנצל את החלל הנסתר שיכול להפוך לאחד החללים היפים ביותר בנכס.