פרגולות עץ ואלומיניום

פרגולות

אם אתם רוצים לשפר את מראה הגינה שלכם ולהפוך אותה להרבה יותר פרקטית עבור כל בני הבית תוכלו לבנות פרגולה יפה שתאפשר לכם לשבת בגינה גם בימי הקיץ החמים וגם בימי החורף הגשומים.

בכדי שהפרגולה תענה על כל הצרכים ותגרום לכם לרצות לצאת החוצה, לשבת תחת הפרגולה בכל מזג אוויר, להזמין חברים וקרובי משפחה להתארח בגינה וגם לתרום למראה החצר חשוב לבחור במתקין פרגולות מקצועי שיוכל לספק לכם ייעוץ אמין ולבצע את העובדה על הצד הטוב ביותר.

למה כל כך חשוב לבחור במתקין פרגולות מקצועי?

מתקין פרגולות מקצועי יוכל להסביר לכם על החומרים מהם ניתן לבנות את הפרגולה. ברוב המקרים נבנות הפרגולות מעץ או מאלומיניום כאשר כל בעל מקצוע יבצע את העבודה באופן שונה מהאחר.

מתקין פרגולות מנוסה יוכל לחוות את דעתו ולהמליץ לכם מהי הפרגולה המתאימה ביותר עבורכם תוך התחשבות בשטח החצר, בשילוב עם סגנון הבית והגינה, באתגרי השטח, בגובה הפרגולה וכמובן – בהעדפות שלכם. במידה שאתם מעדיפים את הסגנון הכפרי תתאים לכם פרגולה מעץ. ברוב המקרים מיוצרות הפרגולות מעץ אורן שנחשב לעץ איכותי מאוד שנמכר במחיר סביר. כמו כן, ניתן לבנות פרגולות מעץ אשוח (עץ לבן), עץ ארז ועצים מסוגים נוספים. במקרה שאתם מעדיפים את הסגנון המודרני תוכלו להתקין פרגולה מאלומיניום.

פיתוחי חותם – הטובים לפרגולות!

התקנת פרגולות היא עבודה למקצוענים. אצלנו בחברת פיתוחי חותם עובדים מתקיני פרגולות מנוסים ומיומנים שיודעים כיצד להתאים את הפרגולות בהתאם לצרכים ולהעדפות של כל לקוח ולרמת התחזוקה לה הוא יכול להתחייב, כל זאת תוך שימוש בחומרים איכותיים ועבודה עם כלים מתאימים.

 אתם מוזמנים לצור אתנו קשר ונשמח לסייע לכם להפוך את הגינה למקום מזמין ונעים.