תוספות בנייה

תוספות בנייה- לשדרג את הבית מכל הבחינות

לא מעט נכסים במדינת ישראל מחזיקים בזכויות בנייה לא מנוצלות. זכויות בנייה אלו מאפשרות לאותם בעלי נכסים לשדרג את הבית שלהם מקצה לקצה. לבנות גג, מרפסת, להוסיף חדרים ועוד.

לכן, זה לא מפתיע שתוספות הבנייה בין אם מדובר בחדר נוסף בבית או בבנייה על הגג, הפכו כבר מזמן לאחד מהטרנדים החמים ביותר בכל הקשור לתחום הבנייה והשדרוג הנכסים קיימים. הסיבות לכך הם ברורות.

  • הגדלת והשבחת הנכס– ברגע שמבצעת בנייה תוספות בבית, באופן אוטומטי, גם המחיר משתדרג. אם אתם שוקלים למכור נכס, דווקא עכשיו זה הזמן שכדאי לכם לנצל את תוספות הבנייה שלכם על מנת שתוכלו לדרוש מחיר גבוה יותר עבור הנכס.
  • למה לעבור כאפשר לשפר? לא מעט משפחות מגיעות למצב בו אחד הילדים זקוק ליותר ספייס ומרחב. במקום להתחיל לחפש דירה עם חדרים יותר גדולים, אפשר פשוט לנצל את זכויות הבנייה ולבנות לילדים יחידה יותר גדולה ומרווחת.
  • שדרוג איכות החיים- ברגע שהוספתם עוד חדר, הרחבתם למרפסת ובניתם למשל על הגג, אתם באופן טבעי משדרגים את איכות החיים שלכם. גם מגדילים את הנכס וגם נהנים משטח נוסף שיכול לשמש אתכם לכל פעולה שרק תרצו.

מה חשוב לדעת?

הדבר הראשון שאתם צריכים לברר הוא שאכן יש לכם זכויות בנייה שאתם יכולים להשתמש בהם ולנצל אותם בהתאם לחוק. ברגע שיש לכם את כל האישורים הנדרשים, השלב הבא הוא להבין בדיוק מה הצורך שלכם ולאיזו מטרה. מה אתם בעצם צריכים ורוצים? מרפסת שמש? חדר נוסף על הגג?

לאחר מכן מגיעים לשלב המקצועי וזה בחירת החברה שתעזור לכם להגשים את החזון ולנצל את זכויות הבנייה שלכם. וודאו כי אתם מקבלים המלצות ודוגמאות לעבודות קודמות של החברה המבצעת. ניסיון של אנשי המקצוע חייב להיות חלק מכריע בבחירה שלכם.

לנו בפיתוחי חותם, ניסיון עצום בבנייה של תוספות וניצול הזכויות עד תום. אנו עובדים לפי הסטנדרטים המחמירים ביותר, תוך שקיפות מלאה ותוצאה מקסימלית.